ELPOS Josef Tkadlec, spol. s r.o., prodej, elektro, světelné studio, interiéry a kuchyně HANÁK, železářství, domácí a kuchyňské potřeby, porcelán, sklo

Služby /

Domácí a kuchyňské potřeby

Sortiment domácích a kuchyňských potřeb. Tradiční čeští výrobci i světové značky. Na velké prodejní ploše nabízíme velký výběr nádobí do Vaší kuchyně. Nerezové hrnce jednotlivé i sady, smaltované hrnce, tlakové hrnce, pánvičky s nejmodernější povrchovou úpravou, kuchyňské nože jednotlivé i sady, kapesní nože, nůžky, příbory. Pro přesné vážení nabízíme kuchyňské a osobní váhy, dále strojky na výrobu těstovin a různé druhy mlýnků. Nechybí ani sortiment pro úklid a žehlení. V období letní sezóny pro Vás každoročně připravujeme nabídku zahradního nábytku a venkovních grilů.

Porcelán, sklo

Na přehledné prodejní ploše nabízíme široký sortiment porcelánu a skla. Nabídka porcelánu je zastoupena tradičními českými výrobci, jako jsou karlovarský porcelán Thun 1794, originální cibulák z Dubí, růžový porcelán z Chodova nebo Haas & Czjzek. Kromě výstavních kusů u nás najdete také porcelán a sklo pro každodenní používání. Především talíře, talířové sady, hrníčky, čajové soupravy, kávové soupravy, skleničky a další. Přijďtě se sami přesvědčit do unikátní prodejny porcelán, sklo ve Vsetíně.

Vinotéka

Velký výběr kvalitních moravských vín v 1. patře prodejny. Široký sortiment vinařských a someliérských výrobků. Akční ceny, sezónní nabídky. Prezentace a ochutnávky vín. Mezi naše dodavatele kvalitních vín patří Vinařství u Kapličky, LIVI Dubňany, Vinné sklepy Valtice, Vinařství Krist, Vinařství Bzenec nebo Vinné sklepy Lechovice. Vybíráme pro Vás vína, která stojí zato ochutnat.

Velkoobchodní ceny

Majitelům / provozovatelům hotelů, restaurací a školních jídelen nabízíme vybavení porcelánem, sklem a kuchyňskými potřebami za velkoobchodní ceny. Nabídka pro rekreační zařízení a stánkové prodeje papírových i PVC tácků. Vaše individuální poptávky zasílejte na adresu skloporcelan@elposvsetin.cz

Akce / Novinky
Více aktualit
Pracovní kolektiv /
Marie Masařová
zástupce vedoucího
Marcela Mlýnková
prodavač
Jitka Nedbálková
prodavač
Jana Kratochvílová
prodavač
Následujte nás /
Kontakt na prodejnu /

Kontakt

mobil: +420 724 354 468
e-mail: skloporcelan@elposvsetin.cz
kontaktní osoba: Marie Masařová

Provozní doba

pondělí - pátek: 8:00 - 18:00
sobota: 8:00 - 12:00

Adresa

Dolní náměstí 314
75501 Vsetín

Galerie /
Porcelán - sklo