ELPOS Josef Tkadlec, spol. s r.o., prodej, elektro, světelné studio, interiéry a kuchyně HANÁK, železářství, domácí a kuchyňské potřeby, porcelán, sklo

Služby /

Nabízíme design a kvalitu HANÁK nábytek a.s.

Cítíme všechny požadavky na kvalitní domov pro Vás a pro Vaše děti, a proto Vám nabízíme design a kvalitu značky HANÁK Nábytek a.s. Tato ryze česká společnost, s více než 25 letou tradicí nabízí, jako jediní v České republice, nábytek vlastní výroby na míru, a to i včetně dveří. Přichází s kompletním řešením interiéru v duchu INTERIOR CONCEPT od návrhu, výrobu až po montáž. HANÁK nábytek nabízí široký výběr zdravotně nezávadných materiálů, výhradně jen čisté dřevo, žádný odpadový recyklát. Vše zpracovává nejmodernější technologií, vybavuje nejnovější řadou kování značky BLUM s doživotní zárukou, a to vše za cenu přijatelnou a konkurenčně srovnatelnou.

Myšlenka a vizualizace - návrh zdarma

Pomůžeme Vám s výběrem materiálů i spotřebičů. Sestavíme a funkčně rozmístíme prvky v interiéru. Pracujeme s 3D vizualizačním programem, který obsahuje více než 11 000 prvků ze kterých vytvoříme libovolné sestavy. Nábytek vnímáme jako harmonický celek určený k pohodlnému, praktickému a krásnému bydlení. Návrh vytvoříme v reálném 3D náhledu na Váš budoucí interiér, a to i včetně cenové kalkulace. Díky širokému sortimentu našich dalších prodejen dokážeme doladit i ostatní prvky interiéru, např. světla, LED osvětlení, kuchyňské nádobí, porcelán, sklo, vodovodní baterie, dřezy apod.

Realizace a předání

Zhotovenou zakázku dopravíme na místo a díky práci našich profesionálních montážníků a strojově klíženým modulům, probíhá práce u Vás doma velmi rychle a čistě.

Záruka a servis

Poskytujeme 5. letou záruku na nábytek HANÁK a doživotní záruku na kování značky BLUM. Rozhodnete-li se po letech Váš nábytek Hanák doplnit, upravit nebo změnit, rádi Vám vyhovíme. Zajistíme servis kuchyňských spotřebičů zakoupených v prodejně Elpos elektro, stačí nahlásit poruchu a my se o vše postaráme.

Financování

S námi nemáte starost o financování vašeho nákupu, protože výhodné spotřebitelské úvěry jsou samozřejmostí.

 

 

 

Sortiment zboží /
Akce / Novinky
Více aktualit
Pracovní kolektiv /
Marcela Tkadlecová
vedoucí prodejny
Robert Pončík
prodavač
Marcela Tabáčková, DiS.
prodavač
Následujte nás /
Kontakt na prodejnu /

Kontakt

mobil: +420 725 062 324
tel: +420 606 181 085
e-mail: kuchyne@elposvsetin.cz
kontaktní osoba: Marcela Tabáčková, DiS., Marcela Tkadlecová

Provozní doba

pondělí - pátek: 9:00 - 17:00
sobota: dle domluvy / na objednání

Adresa

Dolní náměstí 314
75501 Vsetín

Galerie /
Policové systémy HANÁK
Interiérové dveře HANÁK
Jídelní a konferenční stoly HANÁK
Solitéry
Naše realizace
Ložnice a šatny HANÁK
Obývací pokoje HANÁK
Kuchyně HANÁK
Interiérové studio ELPOS