ELPOS Josef Tkadlec, spol. s r.o., prodej, elektro, světelné studio, interiéry a kuchyně HANÁK, železářství, domácí a kuchyňské potřeby, porcelán, sklo

Služby /

Co nabízíme

Jestliže projektujete dům nebo máte zrealizovanou stavbu, popřípadě přestavujete a začínáte řešit interiérové vybavení, můžete se obrátit na nás a my Vám poradíme. Náš tým odborníků Vám dokáže navrhnout vhodné osvětlení do Vaší domácnosti nebo kanceláře. A to nejen z hlediska designu, ale také přemýšlíme nad účelným využitím světel. Nabízíme profesionální přístup k zákazníkům. Pokud máte zájem, navštívíme Vás doma a poskytneme Vám odborné poradenství k výběru světel a vypínačů. Přímo na místě můžeme odzkoušet vzorky vybraných světel bez rizika nevhodné investice. Navštivte naše největší a nejmodernější světelné studio na ploše 500 m2 ve Vsetíně. Nabízíme úsporné a nejmodernější LED technologie. Dále se specializujeme na prodej světelných zdrojů a instalačního materiálu.

Objednání zboží

V našem světelném studiu jsme schopni objednat jakoukoliv dostupnou značku svítidel. Nemusíte obíhat markety, obchodníky a trávit hodiny času hledáním správného osvětlení. Spolupracujeme s více jak 30 výrobci osvětlení a nabízíme 30 000 druhů svítidel. Objevili jste na internetu svítidlo dle Vašich představ ? Napište si značku a modelové číslo a my Vám zašleme cenovou nabídku a dostupnost výrobku. Objednávky a případné dotazy můžete zasílat na svitidla@elposvsetin.cz

Doprava zboží

Kompletní zakázku či kusové zboží Vám doručíme po celé ČR, včetně plné záruky. Garancí bezpečného nákupu je zázemí kamenných prodejen a více jak 20-ti letá zkušenost s prodejem svítidel.

Finanční služby

S námi nemáte starost o financování Vašeho nákupu, protože výhodné spotřebitelské úvěry jsou samozřejmostí. Můžete také využít bezhotovostní platby. Akceptujeme platby v hotovosti, na dobírku, převodem, proforma fakturu, atd. Potřebujete koupit dárek a nevíte jaký? Můžete využít našich dárkových poukazů a svatebních listin, které lze uplatnit ve všech prodejnách ELPOS.

Záruční a pozáruční servis

Na zboží zakoupené u nás máte 24 měsíční záruku. Většinu běžných reklamací jsme schopni vyřešit formou výměny za nový kus přímo na prodejně (není pravidlem). Zajišťujeme také pozáruční servis na zboží zakoupené u nás.

Sortiment zboží /
Akce / Novinky
Více aktualit
Pracovní kolektiv /
Vojtěch Potočný
prodavač
Následujte nás /
Kontakt na prodejnu /

Kontakt

mobil: +420 728 574 685
e-mail: svitidla@elposvsetin.cz
kontaktní osoba: Tereza Janírková

Provozní doba

pondělí - pátek: 8:00 - 18:00
sobota: 8:00 - 12:00

Adresa

Dolní náměstí 314
75501 Vsetín

Galerie /
Obchod světla a svítidla