ELPOS Josef Tkadlec, spol. s r.o., prodej, elektro, světelné studio, interiéry a kuchyně HANÁK, železářství, domácí a kuchyňské potřeby, porcelán, sklo

Služby /

Co nabízíme

Zaparkujte ZDARMA, přímo pod naší prodejnou, a máte nákupy "v suchu". V našich prodejnách a v internetovém obchodě (e-shop) prodáváme LEDNIČKY, MRAZNIČKY, PRAČKY SUŠIČKY, MYČKY, SPORÁKY, veškerý sortiment VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ, TELEVIZORY, AUDIOSYSTÉMY, SATELITNÍ TECHNIKU, VIDEOKAMERY, FOTOAPARÁTY, OSOBNÍ MP3 PŘEHRÁVAČE A PŘENOSNÉ AUDIO, TELEFONY, VÝPOČETNÍ TECHNIKU, NOTEBOOKY, E-BOOK. Díky zázemí kamenných prodejen patří i náš internetový obchod www.elektro-elpos.cz k nejdůvěryhodnějším prodejcům elektroniky v České republice.

 

 

Objednání zboží

Objednat lze jakékoliv elektro-zboží. V tomto případě nám pošlete přesné označení výrobku a my Vám co nejdříve odpovíme za jakou cenu a zda jsme schopni požadované zboží dodat. Individuální poptávky na zboží nebo sestavy kuchyňských spotřebičů posílejte na e-mail: holec@elposvsetin.cz; elektro@elposvsetin.cz Protože jsme taktéž prodejci kuchyní HANÁK, umí Vám náš kvalifikovaný personál poradit při výběru spotřebičů nebo navrhnout celou kuchyň.

Finanční služby

S námi nemáte starost o financování vašeho nákupu, protože výhodné spotřebitelské úvěry jsou samozřejmostí nebo máte možnost využít bezhotovostní platby. Pomůžeme při řešení dárků, kde vám nabídneme dárkové poukázky a svatební listiny (mohou být čerpány ve všech prodejnách ELPOS). Akceptujeme platby v hotovosti, na dobírku, převodem, proforma fakturu, atd.

Doprava zboží

Zakoupené zboží dovezeme do vzdálenosti 30 km. V případě vzdálenosti nad 30 km zboží posíláme přepravní společností (DPD, Česká pošta, TOPTRANS). Pomoc při stěhování do domu či bytu. Možnost zaplacení zboží až při dodání na místě. Odvoz obalového materiálu a ekologická likvidace starého spotřebiče zdarma. Odborná instalace sporáku s dovozem nového a odvozem starého. Provedeme profesionální instalaci plochých televizorů na zeď.

Záruční a pozáruční servis

Na zboží zakoupené v prodejnách ELPOS Elektro, které je v záruční lhůtě, stačí nahlásit poruchu a my Vám zajistíme specializovaný servis přímo do domu či bytu. Drobné spotřebiče Vám dovezeme nebo pošleme do odborného servisu. Na pozáruční opravy Vám doporučíme nejbližší autorizovaný servis. Poskytneme Vám NEJDELŠÍ KOMPLETNÍ ZÁRUKU ELEKTROSPOTŘEBIČŮ NA TRHU ZDARMA. Se službou "Pojištění nahodilého poškození" chráníte Vaše spotřebiče před nenadálými a nečekanými situacemi, na které se nevztahuje zákonná záruka.

Akce / Novinky
Více aktualit
Pracovní kolektiv /
Marcela Mlýnková
vedoucí prodejny
Pavel Bártek
zástupce vedoucího
Jitka Nedbálková
prodavač
Petr Krejčí
prodavač
Simona Nováková
prodavač
Adam Zetocha
prodavač
Následujte nás /
Kontakt na prodejnu /

Kontakt

mobil: +420 606 714 922
e-mail: elektro@elposvsetin.cz
kontaktní osoba: Marcela Mlýnková

Provozní doba

pondělí - pátek: 8:00 - 18:00
sobota: 8:00 - 12:00

Adresa

Dolní náměstí 314
75501 Vsetín

Galerie /
Obchod elektro